Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Rreth Nesh

Kush Jemi Ne

Fahint Electric është prodhuesi i standardit amerikan GFCI Outlet dhe Dual USB Outlet, i themeluar në vitin 2015, mbulon një sipërfaqe prej 2500 metrash katrorë dhe aktualisht punëson më shumë se 80 punëtorë, një kompani e teknologjisë së lartë që është e specializuar në projektimin, prodhimin dhe tregtimin e Veriut. / Pajisjet standarde të instalimeve elektrike në Amerikën e Jugut, fabrika e vendosur në Linyun Rd 18#, Dongfeng Zona Industriale Yueqing, Wenzhou City, Zhejiang China 32560.

about1
about2

Ajo që Ne Kemi

GFCI Outlet është produkti ynë kryesor, me prodhim vjetor prej 2,0 milion copë, dhe produkte të tjera si priza e dyfishtë USB, pajisjet e instalimeve elektrike standarde të Amerikës përfshijnë priza Duplex dhe çelësat Decora me certifikatë UL/cUL gjithashtu. me 4.5 milion copë vjetore në vitin e fundit të kaluar në 2020.
Fabrika është e certifikuar ISO.

pse na zgjodhet ne

Ekipi i fuqishëm Pro-Shitjes

● Përgjigje të shpejta nga ekipi i shërbimeve të klientit
● Mbështetje teknike profesionale nga inxhinieri prodhues
● Përvojë mbi 12 vjet në fushën elektrike të tensionit të ulët

Ekipi i shkëlqyer i prodhimit

● Pajisje profesionale të prodhimit
● Menaxhimi i standardizuar i 5S
● Linjë montimi me cilësi të lartë
● Procedura rigoroze e inspektimit të fabrikës

Ekipi i sinqertë i pas shitjes

● Shërbimi në internet Mund të na kontaktoni përmes adresës: www.fahint.com Mail Formulari i komenteve të faqes së internetit Thirrje telefonike/Linja e faksit Kanalet e mediave sociale (Facebook/Whats App...)
● Mbështetje teknike inxhinierike nëpërmjet fotografive/video/telefonatës
● Inxhinieri që ju viziton për mbështetje teknike nëse keni nevojë

about5

Nr.Indeksi i skedarit UL/Cul si më poshtë

E504391
Ndërprerësi i qarkut me defekt në tokë (prizë GFCI)

E498095
Prizë e dyfishtë USB/Prizë standarde Dupleks/Prizë dekorative

E499518
4 porte USB Furnizimi me energji elektrike

E501377
Pllaka muri dhe pllaka zgjatuese