Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Na kontaktoni

Wenzhou Fahint Electric Co., Ltd.

Adresë

Rruga Linyun 18#, Zona Industriale Dongfeng, qyteti Liushi, Yueqing, qyteti Wenzhou, Zhejiang, Kinë

Telefoni

0086-18857349189
0086-13586322202
0086-(0)-577-61785825

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni