Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Prizë TR-rezistente ndaj motit CW15 UL/Cul e listuar 15 amper dupleks

Numri i artikullit: CW15

Përshkrimi: 15 Amp, 125 Volt, Takëz standard dupleks

Rezistente ndaj ngacmimeve dhe rezistente ndaj motit

Klasa Rezidenciale & Komerciale, Vetë tokëzues me Kapëse Automatike Bakri.

Instalim i shpejtë dhe i lehtë.

Ngjyrë:


 • UL/Cul: E498095
 • Detajet e produktit

  Prizë CW15 TR & WR

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Informacion i përgjithshëm

  Emri i produktit: Standard Duplex Dual Prizë
  Marka: Fahint
  Sektori i Aplikimit: Rezidencial/Tregtar
  Standard: cULus UL Listuar
  Vendi i Origjinës: Kina
  Garancia: Garanci 2-vjeçare e kufizuar

  Dimensionet

  Gjerësia e produktit: 1,30 në 33,1 mm
  Lartësia e produktit: 4,17 në 106,0 mm
  Thellësia e produktit: 0,93 në 23,6 mm

  Informacion teknik

  Tensioni: 125 V
  Amperi: 15 A
  Tokë: Vetë-tokëzues
  Teli: Teli anësor dhe i pasmë pranon #12- #14 AWG solid
  (Teli i shpejtë me shtytje pranon vetëm tela bakri të ngurtë #14 AWG)
  Funksioni: Prizë rezistente ndaj ngacmimeve dhe rezistente ndaj motit
  Lloji i instalimeve elektrike: Tela e pasme dhe anësore
  Kushtet e Mjedisit: Lagështia 95%, UL 94 V2

  Mbështetje/Shkarkime


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Cilësi e shkëlqyeshme — Ndërtim i qëndrueshëm i bërë nga material termoplastik polikarbonat rezistent ndaj goditjeve të larta për jetë të gjatë shërbimi.
  Kjo prizë ka një sipërfaqe të lëmuar që pastrohet lehtë.
  Fahint përdor materialet më të mira të disponueshme dhe standardet më të larta të prodhimit për të prodhuar enë me shkathtësi dhe besueshmëri.
  Vetëm tela shtytëse dhe tela anësore. Tela tradicionale anësore të mbështetura për të përshtatur çdo metodë instalimi, duke e bërë atë zëvendësimin e përsosur për çdo prizë dupleks në shtëpinë tuaj.
  Ju lutemi vini re se tela shtytëse vetëm për prizën 15 Amper dhe tela AWG14.

  Pyetje: Si e di nëse e dërgoni porosinë time?
  Përgjigje: Numri i përcjelljes (DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS etj.) ose Faturën Ajrore ose B/L nga deti do t'ju dërgohet sapo të dërgohen mallrat tuaja, ne gjithashtu ndjekim dorëzimin dhe ju mbajmë i informuar. Ofrohet shërbimi i dobishëm pas-Ne mbështesim atë që ju shisni.

  Pyetje: A i plotësojnë produktet tuaja standardet përkatëse? Çfarë certifikatash keni?
  Përgjigje: Po, të gjitha produktet tona kanë kaluar miratimin e klasës përkatëse.
  Ne kemi UL/CUL.

  Pyetje: Cili është MOQ juaj?
  Përgjigje: Artikuj të ndryshëm me kërkesa të ndryshme MOQ, prizë GFCIUSB, MOQ jonë zakonisht vjen në 1000 copë, Pajisjet standarde të instalimeve elektrike si çelsat, enët, MOQ është 3000 copë. Por ne pranojmë sasinë e vogël të porosisë për provë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni