Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Takëm standard i dyfishtë R20 20A

Numri i artikullit: R20
Përshkrimi: 20 Amp, 125 Volt, Takëm standard dupleks
Klasa Rezidenciale & Komerciale, Vetë tokëzues me Kapëse Automatike Bakri.
Instalim i shpejtë dhe i lehtë.

Ngjyrë:


Detajet e produktit

Prizë dupleks 15A R15

FAQ

Etiketat e produktit

Informacion i përgjithshëm

Emri i produktit: Prizë e dyfishtë Duplex
Marka: Fahint
Sektori i Aplikimit: Rezidencial/Tregtar
Standard: cULus UL Listuar
Vendi i Origjinës: Kina
Garancia: Garanci 2-vjeçare e kufizuar

Dimensionet

Gjerësia e produktit: 1,30 në 33,1 mm
Lartësia e produktit: 4,17 në 106,0 mm
Thellësia e produktit: 0,93 në 23,6 mm

Informacion teknik

Tensioni: 125 V
Amper: 20 A
Tokë: Vetë-tokëzues
Teli: Teli anësor dhe i pasmë pranon #12- #14 AWG solid
(Teli i shpejtë me shtytje pranon vetëm tela bakri të ngurtë #14 AWG)
Funksioni: Prizë standarde e stilit të dyfishtë
Lloji i instalimeve elektrike: Tela e pasme dhe anësore
Kushtet e Mjedisit: Lagështia 95%, UL 94 V2


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Prizë e përshtatshme me shumë paketime, e bardhë dupleks me vidë tokëzimi. Nota e banimit për rimodelim ose ndërtim të ri.
  Terminalet anësore me tela të instalimit më të shpejtë dhe më të lehtë pranojnë 12 dhe 14 përçues matës. Terminali Quickwire pranon vetëm përçues me 14 matës.
  Fytyrë termoplastike rezistente ndaj goditjes, e qëndrueshme me rrip montimi prej çeliku rezistent ndaj ndryshkut, ndezshmëri e vlerësuar V2, temperatura e funksionimit: -40 deri në 65 gradë C
  Ideale për zona, të tilla si shtëpi, zyra, ndërtesa biznesi, aeroporte, shkolla, tualete publike, spitale dhe hotele.
  Trupi termoplastik për fytyrën dhe shpinën, rezistent ndaj zbehjes
  750℃ Rezistent ndaj flakës, Rezistent ndaj ndikimit të lartë
  Veshët me suva vetë-tokëzuese dhe shkëputëse
  •Vidë e gjelbër e tokëzimit
  •Material termoplastik rezistent ndaj ndikimit të lartë
  •Klip vetë tokëzues
  •Vëshët e këputur nga suva
  Përmasat: 4,17 me 1,30 me ,93 inç
  Listuar në UL, certifikuar CSA, certifikuar NOM, mbështetur nga garancia e kufizuar 2 vjeçare

  Dorëzimi
  Pyetje: Po në lidhje me tarifat e transportit?
  Përgjigje: Saktësisht tarifat e transportit mund të shërbejnë nëse marrim detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion.

  Pyetje: Sa kohë do të duhet për dorëzim?
  A: Urdhri i mostrës në dispozicion, 3 – 7 ditë;
  porosi për prodhim masiv, 10 – 40 ditë (në bazë të sasive të ndryshme);
  Për disa vende të largëta, koha e dorëzimit mund të jetë pak më e gjatë.
  Nga Express: DHL UPS TNT FEDEX ose EMS e-paketim.
  Nga deti: Na informoni për Portin Detar për të kontrolluar se cila linjë anijesh.

  Pyetje: A mund të vendos se cilën kompani ekspres/transporti të përdor?
  Përgjigje: Po, ju mund të zgjidhni kompanitë që ju pëlqejnë ose tashmë bashkëpunoni.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni