Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Takëme standarde dupleks RT20 rezistente ndaj ngacmimeve 20A

Numri i artikullit: RT20
Përshkrimi: 20Amp, 125 volt, enë standarde dupleks

Rezistente ndaj ngacmimeve
Klasa Rezidenciale & Komerciale, Vetë tokëzues me Kapëse Automatike Bakri.
Instalim i shpejtë dhe i lehtë.

Ngjyrë:


 • Certifikata UL/CUL: E498095
 • Detajet e produktit

  RT15 Rezistente ndaj ngacmimeve

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Informacion i përgjithshëm

  Emri i produktit: Prizë dupleks rezistente ndaj ngacmimeve
  Marka: Fahint
  Sektori i Aplikimit: Rezidencial/Tregtar
  Standard: cULus UL Listuar
  Vendi i Origjinës: Kina
  Garancia: Garanci 2-vjeçare e kufizuar

  Dimensionet

  Gjerësia e produktit: 1,30 në 33,1 mm
  Lartësia e produktit: 4,17 në 106,0 mm
  Thellësia e produktit: 0,93 në 23,6 mm

  Informacion teknik

  Tensioni: 125 V
  Amper: 20 A

  Rezistente ndaj ngacmimeve
  Tokë: Vetë-tokëzues
  Teli: Teli anësor dhe i pasmë pranon #12- #14 AWG solid
  (Teli i shpejtë me shtytje pranon vetëm tela bakri të ngurtë #14 AWG)
  Funksioni: Prizë standarde e stilit të dyfishtë
  Lloji i instalimeve elektrike: Tela e pasme dhe anësore
  Kushtet e Mjedisit: Lagështia 95%, UL 94 V2


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Priza Duplex e tokëzuar rezistente ndaj ndërhyrjeve plotëson kërkesat e NEC të vitit 2008.
  Mekanizmi i diafragmës brenda enës bllokon hyrjen në kontakte, përveç nëse futet një prizë me 2 këmbë,
  duke ndihmuar që shiritat e flokëve, çelësat, etj., të bllokohen. Shtyrje e shpejtë e telit brenda ose terminaleve me tela anësore.
  Ndërtimi i rëndë ofron jetë të gjatë shërbimi pa probleme.
  Mekanizmi i grilave brenda enës bllokon hyrjen në kontakte, përveç rastit kur futet një prizë me dy krahë, duke ndihmuar që shiritat e flokëve, çelësat, etj., të bllokohen.
  Simboli TR në enët e banimit siguron që ato përmbushin kërkesat e NEC të vitit 2008
  Ndërtimi tejzanor me punë të rëndë ofron jetë të gjatë shërbimi pa probleme
  Rrip montimi prej çeliku me matës të rëndë, rezistent ndaj ndryshkut
  Dizajn i cekët për dhomën maksimale të instalimeve elektrike
  Pllaka muri shitet veçmas

  Shërbimi

  Pyetje: A keni një sasi minimale porosie (MOQ)?
  Përgjigje: Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale porosie (MOQ).
  Porositë më pak se MOQ nuk janë me kosto efektive për shkak të kostove të kombinuara të kostove dhe detyrimeve të transportit. Ne ju rekomandojmë të blini nga distributori ynë lokal.

  Pyetje: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
  A: a. Llojet e ndryshme të produktit ofrojnë garanci të ndryshme, konsulenti ynë do t'ju tregojë garancinë e saktë të çdo produkti të sistemit të mbrojtjes së skajeve.
  b. Inxhinier profesionist i mirë në anglisht ofron shërbim online 7*24 për çdo problem.
  c. Shërbimi afatgjatë i zëvendësimit të produktit të ri.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni