Keni një pyetje? Na telefononi:0086-18857349189

Takëme dupleks RW15 rezistente ndaj ngacmimeve dhe motit 15A

Numri i artikullit: RW15
Përshkrimi: 15Amp, 125 volt, enë standarde dupleks

Rezistente ndaj ngacmimeve dhe rezistente ndaj motit
Klasa Rezidenciale & Komerciale, Vetë tokëzues me Kapëse Automatike Bakri.
Instalim i shpejtë dhe i lehtë.

Ngjyrë:


 • Certifikata UL/CUL: E498095
 • Detajet e produktit

  RT15 Rezistente ndaj ngacmimeve

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Informacion i përgjithshëm

  Emri i produktit: TR & WR Duplex Dual Outlet
  Marka: Fahint
  Sektori i Aplikimit: Rezidencial/Tregtar
  Standard: cULus UL Listuar
  Vendi i Origjinës: Kina
  Garancia: Garanci 2-vjeçare e kufizuar

  Dimensionet

  Gjerësia e produktit: 1,30 në 33,1 mm
  Lartësia e produktit: 4,17 në 106,0 mm
  Thellësia e produktit: 0,93 në 23,6 mm

  Informacion teknik

  Tensioni: 125 V
  Amperi: 15 A

  Rezistente ndaj ngacmimeve dhe rezistente ndaj motit
  Tokë: Vetë-tokëzues
  Teli: Teli anësor dhe i pasmë pranon #12- #14 AWG solid
  (Teli i shpejtë me shtytje pranon vetëm tela bakri të ngurtë #14 AWG)
  Funksioni: Prizë standarde e stilit të dyfishtë
  Lloji i instalimeve elektrike: Tela e pasme dhe anësore
  Kushtet e Mjedisit: Lagështia 95%, UL 94 V2


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Priza Duplex e tokëzuar rezistente ndaj ndërhyrjeve plotëson kërkesat e NEC të vitit 2008.
  Mekanizmi i diafragmës brenda enës bllokon hyrjen në kontakte, përveç nëse futet një prizë me 2 këmbë,
  duke ndihmuar që shiritat e flokëve, çelësat, etj., të bllokohen. Shtyrje e shpejtë e telit brenda ose terminaleve me tela anësore.
  Ndërtimi i rëndë ofron jetë të gjatë shërbimi pa probleme.
  Mekanizmi i grilave brenda enës bllokon hyrjen në kontakte, përveç rastit kur futet një prizë me dy krahë, duke ndihmuar që shiritat e flokëve, çelësat, etj., të bllokohen.
  Simboli TR në enët e banimit siguron që ato përmbushin kërkesat e NEC të vitit 2008
  Ndërtimi tejzanor me punë të rëndë ofron jetë të gjatë shërbimi pa probleme
  Rrip montimi prej çeliku me matës të rëndë, rezistent ndaj ndryshkut
  Dizajn i cekët për dhomën maksimale të instalimeve elektrike
  Pllaka muri shitet veçmas

  Pagesa
  Pyetje: Çfarë monedhe pranoni?
  Përgjigje: Zakonisht kemi të bëjmë me USD.

  Pyetje: Çfarë pagese aprovoni?
  Përgjigje: Kushtet tona të zakonshme të pagesës janë transferimi telegrafik (TT) dhe LC.

  Pyetje: Cilat lloje të mënyrave të pagesës pranoni?
  Përgjigje: Mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, 30% depozitë paraprakisht, 70% gjendje kundrejt kopjes së B/L.

  Pyetje: A mund të kërkoj një mostër falas për të bërë vetë testimin?
  Përgjigje: Sistemet tona të mbrojtjes së skajeve janë testuar intensivisht përpara se të sillen në treg, ne tashmë kemi raporte dhe video përkatëse të testimit.
  Ne ofrojmë mostra, kostot varen nga çmimi i produkteve. Tarifa e mostrës dhe kostoja e transportit do të paguhen nga blerësi.
  Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes.

  Pyetje: A duhet të paguaj taksat kur marr mostrat?
  Përgjigje: Çdo vend ka politika të ndryshme, kjo varet nga kodi doganor i deklaruar. Ju lutemi konsultohuni me departamentin tuaj lokal të doganave për detaje

  Pyetje: A rimbursoj për koston e mostrës?
  A: Me porosinë tuaj të parë zyrtare në sasi të konsiderueshme, ne do t'jua kthejmë atë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni